O NAS


VIPS CONCIERGE

Alicja K. Bocheńska

Magister inżynier chemii i ochrony środowiska, CEO firmy VIPS CONCIERGE

 

W mojej pracy łączę wiedzę, zdobyte dotychczas doświadczenie z pozytywnym nastawieniem, co ułatwia mi nawiązywanie relacji z kluczowymi Klientami.

Doskonale odnajduję się w pracy i w środowisku międzynarodowym oraz wielokulturowym. Posiadam obszerną wiedzę merytoryczną z zakresu negocjacji, sprzedaży, a także prowadzenia projektów, zarządzania zespołem i organizacji eventów biznesowych. Dzięki szerokiej sieci kontaktów utrzymywanych przez wiele lat, z powodzeniem pełnię rolę concierge biznesowego i asystenta personalnego.

Moje liczne podróże przyczyniły się do wypracowania praktycznej znajomości języka angielskiego, rosyjskiego, włoskiego, a także współpracy z różnymi typami osobowości i narodowości. W mojej pracy często doświadczam
i poznaję różnice kulturowe. Ciągle poszerzam horyzonty, chętnie uczę się od znajomych i Klientów, jestem nastawiona na szukanie niestandardowych rozwiązań.

concierge biznesowy
asystent biznesowy

Skąd pomysł zawodu concierge?

Od początku pracy zawodowej, pracowałam na stanowisku specjalisty, a później dyrektora ds. handlu i marketingu w kolejnych firmach. Pełniłam niezmiennie role asystenta osobistego prezesa firmy, klientów zagranicznych czy partnerów polskich z zakresu projektowania i eksploatacji urządzeń przemysłowych.

Jednocześnie organizowałam szkolenia, prezentacje produktu, imprezy targowe lub wyjazdy na obiekty referencyjne oraz integracje dla partnerów, więc byłam concierge biznesowym przez dotychczasowe lata pracy zawodowej. Kontakty międzykulturowe w Trójmieście i pomoc asystenta biznesowego przy organizowaniu zadań codziennych uświadomiła mi, że jest to moja rola, mój zawód.
Dyskretny asystent do zadań specjalnych.

Świadomość, że coraz częściej mamy niewiele wolnego czasu dla siebie, sprawia że klienci szanują każdą wolną chwilę
i potrzebują kogoś, kto wyręczy ich w planowaniu codziennych spraw. Z drugiej strony cenią możliwość przeżycia wyjątkowych chwil, spełnienia marzeń, realizacji pasji i podarowania sobie czy najbliższym czegoś szczególnego, wyjątkowego.

A ja mam taką ofertę….

REFERENCJE

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z Klientami zaowocowała szeregiem udanych i trwałych relacji. Nasi Klienci zostają z nami bo wiedzą, że w biznesie najważniejsze jest wspólne zaufanie. Zaufało nam setki Klientów.
 

 • “Dzięki VIPS Concierge za pomoc w zorganizowaniu spotkania w prywatnym afro-salonie z niekonwencjonalnymi fryzurami w 3City.
  Tam zrobiono stylizację moich włosów afro w warkoczyki cornrows na całej głowie.
  Ta usługa jest bardzo unikalna w Polsce. Rozwiązali mój problem. Mogę polecić tą firmę jako niezawodnego partnera.”

  Victor, Anguilla, 35lat

 • “Doceniam pomoc firmy VIPS CONCIERGE i chcę podziękować za zorganizowanie konsultacji i asystenturę w założeniu działalności gospodarczej dla mnie, obcokrajowca w Polsce, a także za wykonanie projektu graficznego logo i wizytówek.”

  El-Sayed, Egipt, 40lat

 • “Ogromnie dziękuję VIPS CONCIERGE za możliwość wydrukowania w nocy o 23:48 pilnych dokumentów służbowych potrzebnych na kolejny dzień na spotkanie biznesowe.To była nagła potrzeba spowodowana awarią sprzętu.Zawsze można liczyć na ich pomoc i zaangażowanie, nawet w kryzysowych sytuacjach”

  Hossam, Algier, 42lat

 • “Dzięki znajomości z VIPS CONCIERGE w nagłej sytuacji chorobowej pomogli mi i zorganizowali wizytę domową lekarza anglojęzycznego.

  Bardzo dziękuję za pomoc.”

  Eti, India, 38lat

 • “W moim przypadku współpraca z VIPS CONCIERGE to super szybka pomoc w przygotowaniu znaku loga firmy, strony internetowej

  oraz w założeniu działalności gospodarczej. Jestem fryzjerką z Kenii. Dzięki.”

  Sheila, Kenia, 43lat